Компанія «Імпрес» має повний цикл виготовлення самоклеючих етикеток в рулоні

DB7_1747++++

У нас повномасштабно представлені основні види сучасного друку, а саме флексографічний, офсетний та трафаретний. Окрім самого процесу друку, наші фахівці розробляють концепцію продукту, обробляють оригінал-макети (корекція кольору, адаптація під умови друку), роблять кольоропроби, виводять фотоплівки та виробляють друковані форми. На готових задрукованих матеріалах може проводитися процес тиснення фольгою, конгрев, нумерація, перемотування, упаковка та багато іншого, що потрібно клієнтам.
У виробництві ми використовуємо матеріали лише найвідоміших брендів, таких як Herma, Raflatac, Fasson, Ritrama, Siegwerk, J+S, DuPont, Basf, 3M, KURZ.

Флексографічний друк

Це друк, де використовуються еластичні фотополімерні форми та застосовуються швидковисихаючі фарби. У флексографії майже немає обмежень по матеріалу, що задруковується – це може бути папір, плівка (поліпропілен, поліетилен),  фольга.

  Ми працюємо на:

 • машині флексографічного друку NILPETER F-3000;
 • машині флексографічного ультрафіолетового (УФ) друку NILPETER FA-3300 UV;
 • машині флексографічного та ротаційно-трафаретного друку NILPETER FA-3300 UV-М;
 • машині флексографічного друку NILPETER FA-3300 UV-Servo
DB7_1753+
DB7_1797

Офсетний друк

Ця технологія друку, коли з друкарської форми фарба переноситься не відразу, а через додаткові циліндри або офсетні вали. Чудова кольоропередача та якість вивели офсет в один із найпопулярніших методів друку. Для нього підходять будь-які види самоклеючих матеріалів та будь-яка післядрукарська обробка. У нас на офсеті працює універсальна:

 • машина комбінованого друку NILPETER MO-3300 UV Servo (офсет, флексо, трафарет)

Трафаретний друк

Цьому методу, який ще називають шовкографією, понад сто років. Друк тут здійснюється за допомогою трафаретної форми – сітки з дрібними отворами, крізь які фарба переноситься на поверхню для друку. Він універсальний, тому шовкографією друкують не лише на папері, а й на інших поверхнях. Ми працюємо на:

 • машині плоского трафаретного друку ORTHOTEC SRN3030/2
DB7_1489

Види оздоблення

Конгрев

Конгревне тиснення за допомогою штампу та контрштампу дозволяє отримати на поверхні матеріалу (папір, плівка) об’ємне зображення навіть з дрібною деталізацією.

Нумерація етикетки

Технологія присвоєння кожній етикетці свого індивідуального номера (коду) робить її унікальною та захищає товар від підробки.

Тиснення фольгою

А тиснення фольгою – це один із найпоширеніших способів нанесення металевого покриття. Такі елементи відбитка дуже помітні, особливо рельєф, що отримується при гарячому тисненні. При цьому продукція з тисненням виглядає вишукано. А допомагають здійснити обробку:

 • машини для гарячого тиснення фольгою NewFoil-3500, WQM-320G
Newfoil

Вищезазначене обладнання – не повний перелік, що є в наявності. Так, у друкарні «Імпрес» багато машин для пост-пресу, таких як інспекційно-перемотувальні машини Leomat, Rotoflex, JURMET та інші.

Використання всього обладнання в різних комбінаціях і поєднаннях дозволяє нам надавати етикеткам характеристики, що відповідають навіть найвибагливішим вимогам замовників.

  Замовте етикетку у нас